У 19 турі іспанської Примери "Севілья" з різницею у два м’ячі завдала поразки "Малазі"

132366 ПЕРЕГЛЯДІВ

У південній частині Іспанії без участі "Бетіса" в найкращій футбольній лізі країни Примери, відбувся поєдинок між представниками цього району "Малаги" та "Севільї", котрі ведуть відчайдушну боротьбу за потрапляння на 4 рядок, яки дасть перепустку в кваліфікаційний раунд Ліги Чемпіонів.

Напруження страстей передалося від уболівальників на гравців з самого початку зустрічі, вони переміщувалися на високих швидкостях. Така гра подобалася усім спостерігаючим за цією зустріччю, однак дії футболістів не можна було розцінювати такими, що несли у собі інтелектуальне значення. Емоційна частина матчу мала перевагу над простим розрахунком забити гол.
За такого розвитку подій рахунок був відкритим футболістами команди господарів ("Севільї"). Цей гол стався після того, як "Малага" не реалізувала свою нагоду. Контр випад став у пригоді футболістам "Севільї" – Деулофеу по правому фланзі пробіг вздовж воріт та прострілив, круглий потрапив до ніг нападника Бакки і той реалізував свій момент 1-0.
По перерві тренер "Малаги" Хаві Гарсія дав протягом 10 хвилин стартовому складу вирівняти рахунок, але коли він побачив, що гол не наступив, то почав використовувати ротацію, яка була направлена на атакуючих гравців клубу. На поле вийшли Хуанмі та новачок Хаві Герра. Однак ситуація на газоні не змінилася і гостям зрівняти рахунок не вдалося, натомість подвоїв його Денис Суарес. На 68 хвилині Суарес відзначився сольним проходом з центрального кола поля та обігрався у стіночку з автором першого забитого м’яча. Далі Денис вийшов на побачення із голкіпером з Камеруну Камені і легко відправив футбольний агрегат у дальній нижній кут. До кінця поєдинку темп у матчі послабшав і можливостей відігратися "Малага" не мала, тому поступилася 0-2.
Наставник переможців Унай Емері залишився задоволений результатом та наголосив, що ні в якому разі не можна буде залишатися самовпевненими: "Я задоволений цифрами на табло. Але нам потрібно продовжувати працювати наполегливо та зберігати контроль у своїх думках. Ні в якому разі не треба ставати самовпевненими, адже це може призвести до трагічного фінального місця. Попереду нас чекає 2 половина чемпіонату, в якій може статися все, що завгодно. Головне - бажання перемагати в кожному матчі і робити все, що можливе".