Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Олександр Шовковський залишається у «Динамо»

Олександр Шовковський залишається у «Динамо»
133026 ПЕРЕГЛЯДІВ

Воротар київського футбольного клубу «Динамо» Олександр Шовковський не покине команду і на наступний рік залишиться з нею. Футболіст продовжив контракт з «Динамо» ще на один рік.


Президент київського футбольного клубу «Динамо» Ігор Суркіс повідомив про те, що голкіпер Олександр Шовковський продовжив контракт з командою ще на рік. Шовковський відмовився залишати свою команду після закінчення терміну дії контракту.
Нещодавно голкіпер, якому вже виповнилося 40 років, установив власний рекорд – гра «Динамо» з запорізьким «Металургом» стала для Шовковського чотирьохсотою за всі чемпіонати України.
Раніше за Шовковського до цієї відмітки дійшли футболісти Олександр Чижевський та Олег Шелаєв.
Крім того, Олександр Шовковський входить до шістки футболістів, які грали у Лізі Європи у віці понад 40 років. Дебютував гравець у 1994 році, зігравши матч проти «Кременя». У 2014 році Шовковський повторив рекорд Олега Блохіна, коли зіграв 581 матч за команду «Динамо».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео