Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

"Динамо" вже шукає нових гравців

"Динамо" вже шукає нових гравців
106459 ПЕРЕГЛЯДІВ

З початком періоду трансферу гравців у футболі офіційні представники «Динамо» почали заявляти про кадрові зміни у команді, які невдовзі будуть реалізовані


З початком періоду трансферу гравців у футболі офіційні представники «Динамо» почали заявляти про кадрові зміни у команді, які невдовзі будуть реалізовані. Одне з можливих придбань столичного футбольного клубу – півзахисник з «Іллічівця» Микола Шапаренко.
Спеціалізовані інтернет-видання повідомили, що 16-річний півзахисник Микола Шапаренко, який зараз перебуває у складі маріупольського «Іллічівця», зустрівся з представниками київського «Динамо» для того щоб обговорити можливий перехід гравця до столичного клубу. Оскільки переговори пройшли вдало, незабаром імовірно сторони підпишуть договір і про перехід Шапаренка повідомлять офіційно.
Граючи за «Іллічівець, Микола Шапаренко відзначився як наймолодший автор голу в історії чемпіонатів України. За маріупольську команду молодий спортсмен грав протягом двох сезонів.
Ще одна новина від київського «Динамо» - клуб оголосив про підписання колишнього захисника «Металіста» Олександра Османа.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео