Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

"Динамо" судитиметься з бразильським клубом

"Динамо" судитиметься з бразильським клубом
106491 ПЕРЕГЛЯДІВ

Київський футбольний клуб «Динамо» візьме участь у судовому процесі проти бразильської команди «Атлетіко Мінейро»


Київський футбольний клуб «Динамо» візьме участь у судовому процесі проти бразильської команди «Атлетіко Мінейро». Що стане предметом з’ясування стосунків у суді, достеменно поки невідомо, однак є припущення, що причиною став колишній гравець «Динамо».
На офіційному сайті арбітражного суду Лозанни з’явилась інформація, згідно якій у кінці липня відбудеться судовий процес, у якому опонентами виступлять два футбольних клуби – київський «Динамо» і бразильський «Атлетіко Мінейро». Привід, з якого клуби зустрінуться в арбітражному суді, не повідомляється, однак висловлюють припущення, що процес розпочали через колишнього гравця «Динамо» Андре. Колишній київський нападаючий покинув «Динамо» ще у 2011 році, після чого перейшов до «Атлетіко», однак згодом він уже знову змінив клуб і тепер захищає честь футбольного клубу «Сантус».
Засідання арбітражного суду Лозанни призначене на 28 липня, яким буде його результат, фахівці поки не передбачають.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео