Армійські ігри принесли Україні призові місця у рейтингу топ-10

26827 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Мунгені (Південна Корея) пройшли шості Всесвітні ігри для військовослужбовців.

Зі змагання українські військові привезли на Батьківщину 5 золотих, 9 срібних та 12 бронзових медалей з таких видів спорту як легка атлетика, греко-римська боротьба, фехтування, плавання. Гарні результати, які показали наші спортсмени, допомогли Україні посісти десяте місце у рейтингу найкращих команд.

Одну золоту та одну срібну медалі вдалося здобути атлетці Наталії Лупу, ще п’ять срібних та одну бронзову медаль отримали атлети у таких естафетах як біг на дистанції 100 і 400 метрів, біг з бар’єрами, стрибки у висоту, метання молота.

Золото Україні подарував і греко-римський борець Жан Беленюк. Крім того, борці завоювали 1 срібло та 5 бронз.

В арсеналі плавців 1 золота, 1 срібна та 4 бронзові медалі.

Одне золото принесли фехтувальники та яхтсмени.

Такі турніри являються своєрідною підготовкою до літніх Олімпійських ігор, які пройдуть вже цього року в Ріо-де-Жанейро.

Всесвітні ігри військовослужбовців стартували у 1995 і проводяться кожні чотири роки.