Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Дніпрянки заявили про себе на Чемпіонаті світу з дог-пулеру

Дніпрянки заявили про себе на Чемпіонаті світу з дог-пулеру
87482 ПЕРЕГЛЯДІВ

Катерина Головачова та Лада Піддубна виступили зі своїми чотирилапими підопічними і у складі національної збірної завоювали “бронзу”. 

На другому міжнародному турнірі з дог-пулеру, що проходив нещодавно в Угорщині, дніпрянка 14-річна Лада Піддубна була наймолодшою учасницею. Зі своїм бультер`єром Джемом вони неодноразово ставали призерами всеукраїнських змагань. А цьогоріч пощастило набрати прохідні бали, аби виступити на Чемпіонаті світу.

Дівчинка хворіє на цукровий діабет. Втім, це не є завадою для занять і виступів зі своїм чотирилапим улюбленцем.

“Доводиться робити уколи, наприклад, коли їдеш у автобусі, або просто перед виступом з’їдати солодке. Авжеж, за ті півтори хвилини, які ми виступаємо, я не думаю про здоров’я своє, я більше думаю про собаку, але, я маю слідкувати за рівнем цукру постійно протягом життя, це постійна робота”, - розповідає дівчина.

На міжнародному турнірі заявила про себе й тренерка Лади, срібна призерка минулорічних міжнародних змагань з дог-пулеру – Катерина Головачова.

“Цього року у нас із Хельгою склалося все трішки не так вдало, ми зайняли 9 і 10 місце в дисциплінах біг та стрибки відповідно, але ми прийняли участь у багатьох інших конкурсах та перемогли усюди, де було можливо, окрім дог-пулеру”, - розповіла Катерина.

Дог-пулер – досить молодий вид спорту. Він передбачає дві дисципліни: біг та стрибки із застосуванням спеціальних кілець – пулерів. Зародився він в Україні, однак припав до душі собаківникам з усього світу. На других міжнародних змаганнях взяли участь команди з 11 країн.За загальною кількістю нагород національна команда України стала бронзовим призером турніру.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео