Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Українська бронза, як важко її було здобути нашій команді з греко-римської боротьби

Українська бронза, як важко її було здобути нашій команді з греко-римської боротьби
154207 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кожен вид спорту — це історія. Історія життя людини, команди. Боротьби за те, що кожен вважає для себе важливим. Тож казати, що комусь пощастило виграти змагання — усе одно що повністю знецінювати роки тренувань. Так іноді дивно чути “йому пощастило”.

Так, пощастило! Кожного ранку прокидатись і йти на тренування. Тренуватись доти, доки не зможеш спокійно рухати кінцівками. Потім приходити додому, відпочивати і завтра знов тренування. У той час, коли інші спілкуються з друзями, вживають алкоголь, вони тренуються.

Проте нам точно є, ким пишатись. Семен Новиков та Миколай Кучмий. Наші українські борці. Вони завоювали бронзові медалі на індивідуальному кубку світу з греко-римської боротьби. Змагання проходили у сербському Белграді. Тож рідні стіни їм, на жаль, не допомагали. Чемпіони виступають у категоріях до 87 та 130 кілограм. В залежності від власної ваги.

У боротьбі за третє місце Кучмій вирвав перемогу у вірменського борця Давида Овасапяна з рахунком 4: 2. Новиков в малому фіналі переміг іранця Хоссейна Ахмада Нурі з рахунком 12: 4. Нам точно є ким пишатись сьогодні! Адже хто, якщо не вони буде прославляти нашу країну на весь світ.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео