Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Дніпровські спортсмени на всеукраїнському чемпіонаті з настільного тенісу

Дніпровські спортсмени на всеукраїнському чемпіонаті з настільного тенісу
63302 ПЕРЕГЛЯДІВ

Спортсмени з Дніпра на Кубку України завоювали срібні медалі з настільного тенісу. Нещодавно в Сєвєродонецьку завершився всеукраїнський чемпіонат з настільного тенісу, в якому брали участь спортсмени з різних міст країни. Не дивлячись на сильних конкурентів, дніпровські спортсмени тричі піднімалися на п’єдестал.

Одним із призерів чемпіонату став 20-річний Олексій Горбаненко, який в особистому заліку провів 7 поєдинків. У шести з яких Олексій здобув перемогу і тільки у фіналі поступився спортсмену із Полтави з рахунком 1:4.

«В особистих змаганнях всі ігри були важкими. Мені вдалося завоювати медаль тільки завдяки вольовим якостям», - каже призер Кубка України з настільного тенісу Олексій Горбаненко. Окрім цього, призер відзначився також і в командному розряді, зайнявши друге місце.

Також срібну медаль всеукраїнських змагань в Дніпро привезла 38-річна тенісистка Зоя Новикова.

«Терпіння і воля до перемоги мені виграти в поєдинку, незважаючи на те, що у мене немає ні понад нападу, ні понад захисту. Я просто дуже люблю змагатися», - розповідає срібна призерка Кубка України х настільного тенісу Зоя Новикова.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео