Українська легкоатлетка - одна з найкращих у Європі

53221 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українська спортсменка Наталія Лупу здобула бронзу на змаганнях з легкої атлетики у Празі. У фіналі українка змагалася з швейцарською та російською спортсменками, у результаті чого поступилася першим та другим місцями.

Наталка Лупу родом з Буковини представляла Україну на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні, який проходив у чеській столиці. Два роки тому вона виграла такий чемпіонат, однак цього року її випередили швейцарська та російська спортсменки.
Змагання, на яких досить вдало проявила себе Наталка Лупу, представляє собою подолання дистанції у 800 метрів на швидкість. Раніше спортсменка вже мала досить вдалі виступи, зокрема у 2013 році вона захищала честь України на «Діамантовій лізі» у Цюріху, де тоді посіла шосте місце.
Одним з найбільших успіхів буковинської спортсменки можна вважати срібну медаль на чемпіонаті з легкої атлетики у приміщенні у Стамбулі в 2012 році. Спеціалізується Наталя Лупу у бігу на дистанції 800 метрів.