Українські самбісти привезли додому 19 медалей

79934 ПЕРЕГЛЯДІВ

На Чемпіонаті Європи з бойового та спортивного самбо, який проходив у Загребі (Хорватія) українці завоювали 19 медалей.

Збірна України у загальному командному заліку посідає 3-тє місце, поступившись Росії та Білорусі.
Золото зі змагань привезли: Наталія Смаль, Тетяна Савенко, Анатолій Волошинов та Марина Буйок.
Срібні медалі дістались: Аліна Соколовська, Анастасія Шевченко, Сергій Чорний (бойове самбо), Артур Саркісян (спортивне самбо) і Максим Риндовський (бойове самбо).
Бронза дісталась: у бойовому самбо - Богдан Бабенко, Богдан Кондратович, Вадим Бурчак, Олексій Заєць і Валентин Греков. У спортивному самбо - Галина Ковальська, Олена Сайко, Олеся Савчук, Размік Тоноян, Ярослав Ритко.