Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Українська жіноча команда з настільного тенісу – півфіналісти Європейських ігор

Українська жіноча команда з настільного тенісу – півфіналісти Європейських ігор
186307 ПЕРЕГЛЯДІВ

Жіноча збірна України з настільного тенісу, що бере участь у Європейських іграх, що вперше мають місце у місті Баку, впевненими кроками увійшли до півфінальних змагань


Жіноча збірна України з настільного тенісу, що бере участь у Європейських іграх, що вперше мають місце у місті Баку, впевненими кроками увійшли до півфінальних змагань.
Команда спортсменок, що складається з: Тетяни Біленко, Маргарити Песоцької, а також Анни Гапонової, невпинно йдуть до перемоги та претендують на першість змагань у Баку.
Згідно результатів, спортсменки достроково розтрощили «в суху» збірну Швеції та вийшли з рахунком 3:0.
Таким чином, протягом першого запеклого матчу Песоцька змагалась з Матильдою Екхольм, яку вдалось перемогти у трьох партіях з рахунком - 11:7, 11:9, 12:10.
Також Тетяна Біленко не залишила жодних шансів Лінді Бергстрем - 11:1, 11:5, 11:4.
У наступній вже парній зустрічі Біленко та Гапонова перемогли Бергстрем і Даніелу Московіц з рахунком - 11:4, 12:10, 11:8.
Сьогодні ввечері, у півфіналі, спортсменки змагатимуться за першість з переможницями зустрічі Нідерланди – Польща.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео