Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Перша ракетка України і найстаріший тенісист Європи зустрілися в товариському поєдинку

Перша ракетка України і найстаріший тенісист Європи зустрілися в товариському поєдинку
248798 ПЕРЕГЛЯДІВ

92-річний Леонід Станіславський, найстаріший тенісист Європи, і перша ракетка України Еліна Світоліна зіграли на спортивному майданчику «Локомотива». Міні-змагання відбулося перед початком матчу Кубка Федерації з жіночого тенісу.
Інженер-конструктор авіаційної техніки Леонід Станіславський на тенісному корті - близько 60 років. Починав грати як спортсмен-любитель в 50-х роках минулого століття, а вже сьогодні представляє Україну на міжнародній арені. Однак навіть на турнірах світового рівня, каже Станіславський, так і не знайшов гідного суперника в своїй віковій категорії.
Незважаючи на поважний вік, 92-річний Леонід Станіславський три рази в тиждень по півтори години проводить на тенісному корті. Каже: цей вид спорту дозволяє тримати себе у відмінній формі.
"Я самий пересічний любитель, але останнім часом я трохи удосконалив техніку:,порхент, подачу з лівого боку, " - каже Станіславський.
Титулована тенісистка Еліна Світоліна на одному корті з чоловіками змагалася не раз. Однак, каже спортсменка, з таким суперником буде грати вперше. І додає: цей турнір - то виняток, коли перемога не є головним призом.
"Отримати задоволення - це найголовніше. І зарядитися позитивом від такої людини. Тому що в такому віці виходити і грати в теніс, займатися спортом - це неймовірна мотивація" - поділилась Еліна Світоліна.

Протягом усього змагання найстаріший тенісист Європи тримає планку. Товариська зустріч між спортсменами закінчується внічию.
У березні цього року Леоніду Станіславському виповниться 93. І тепер у спортсмена нова мета: зіграти з екс-першою ракеткою світу Роджером Федерером на тенісному турнірі «Вімблдон», який щорічно проходить в Англії.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео