Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Руслан Костишин прокоментував вихід команди в Лігу Європи за підсумками дебютного сезону в УПЛ.

Руслан Костишин прокоментував вихід команди в Лігу Європи за підсумками дебютного сезону в УПЛ.
60532 ПЕРЕГЛЯДІВ

"Звичайно, не думав, що "Колос" у дебютному сезоні УПЛ вийде в єврокубки. Я ж не ідіот, щоб так думати. Думав, спокійно собі будемо грати, займемо місце так восьме. Головним було показувати хорошу гру", - сказав шоловний тренер в ефірі телеканалу "Футбол 1".
Костишин підкреслив, що "Колос" додав наприкінці сезону: "Гра в першій шістці дала дуже багато. Нас критикували. До деяких матчів ми не готувалися, так як готувалися до кінцівки сезону, в якихось зустрічах грали не належним чином, виглядали не завжди добре. Але ми виросли в матчах з такими командами, коли ти граєш на максимумі. Наприкінці сезону ми набагато міцніше, ніж на початку. Ми могли вигравати, але не було якості гри. Просто бігли на емоціях. Зараз є якість, зараз інша команда". У фіналі плей-офф за путівку в Лігу Європи "Колос" обіграв "Маріуполь". Клуб з Ковалівки вперше у своїй історії виступить у кваліфікації ЛЄ.

Теги: Інформаційне агентство

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення