Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Олександр Бабич прокоментував закінчення контракту з "Маріуполем"

Олександр Бабич прокоментував закінчення контракту з "Маріуполем"
62352 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головний тренер "Маріуполя" Олександр Бабич після поразки від "Колосу" заявив, що він і його тренерський штаб залишають клуб. Слова Бабича наводить офіційний сайт "Маріуполя". "Я вдячний хлопцям за всі три сезони. Ці три сезони були щасливими. За цей час ми стали сильнішими. Я вдячний керівництву і нашим уболівальникам. Наша історія під назвою ФК "Маріуполь" закінчується. Але починається, дай Бог, нова. Я дуже радий, що працював з таким колективом", - сказав тренер.
"У нас закінчуються контракти. Ми всі чекаємо нових викликів. Треба рухатися далі. Ці три роки були дуже плідними", - додав тренер. Бабич очолив "Маріуполь" в 2017 році. Під його керівництвом команда двічі виходила в кваліфікацію Ліги Європи. Цього сезону "Маріуполь" не зумів пробитися в топ-шістку УПЛ. Команда посіла восьме місце в чемпіонаті, після чого не змогла вийти в Лігу Європи через плей-офф, поступившись "Колосу".

Теги: Інформаційне агентство

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення