Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Харківський тенісист здобув два трофея на чемпіонаті України

4927 ПЕРЕГЛЯДІВ

На чемпіонаті України з тенісу серед спортсменів до 18 років, харків'яни здобули три золоті та одну срібну медалі.
Два головних трофея змагань виборов Артем Подорожний, перемігши в одиночній і парній чоловічій категорії. У фіналі одинака харківський тенісист з рахунком 6:4, 6:2 переграв Германа Самофалова з Одеси. А в парній категорії вже разом з Германом здолали з рахунком 6:1, 6:7, 10:8 одесита Володимира Захарова і Микиту Рассолова з Дніпра.
Золоту медаль в змішаному парному розряді також здобув харків'янин Ескандер Гур'єв, який грав у дуеті з Аліною Несміянович з Луцька.
Срібним призером чемпіонату в одиночному розряді серед дівчат стала Марія Вишкін. У фіналі харків'янка з рахунком 1:6, 5:7 поступилася Аніті Сагдієвій з міста Хмельницький.
Нагадаємо, що перша ракетка України, представниця харківського тенісу Еліна Світоліна відмовилася від виступу на US Open.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,чемпіонат України з тенісу,Еліна Світоліна
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua