Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Фінал кваліфікації турніру WTA в Чехії: Цуренко та Костюк

Фінал кваліфікації турніру WTA в Чехії: Цуренко та Костюк
1915 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дві українські тенісистки Марта Костюк та Леся Цуренко обіграли своїх противників та пройшли у і фінал кваліфікації турніру WTA International Prague Open, що проходить в Чехії та будуть боротися за місця в основній сітці змагань.
Відомо, що призовий фонд турніру складає 275 тис. дол.
Марта Костюк перемогла Терезу Мартінцову у другому раунді відбору. Загальний час гри складав 1,5 години. Українка реалізувала 7 брейк-поінтів з 9, в той час, як її суперниця реалізувала 5 з 8. (WTA 133): 6:1, 2:6, 6:2. Наступну гру 18-річна тенісистка зіграє з переможницею пари Сторм Сандерс – Джесіка Мелечкова, де ні одна з перерахованих не входять до топ -250 світового рейтингу.
В цей час, інша вітчизняна тенісистка Леся Цуренко отримала перемогу в трьох сетах в грі де реалізувала 7 брейк-поінтів з 16-річною тенісисткою Барбарою Палічовою, яка реалізувала 5 брейків та є представницею Чехії. Гра тривала 1 годину 31 хвилину. 2:6, 6:4, 6:1
Відомо, що в фіналі, киянка буде грати з переможницею фіналу кваліфікації полькою Магдаленою Фрех.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Марта Костюк,Леся Цуренко,Prague Open
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео