Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чеська тенісистка знялася з турніру, куди вперше потрапляла автоматично

Чеська тенісистка знялася з турніру, куди вперше потрапляла автоматично
5778 ПЕРЕГЛЯДІВ

Барбора Крейчікова знялася з американського турніру US Open. Вона могла вперше виступити в основній його частині.
Барбора Крейчікова, яка у рейтингу тенісисток світу зараз посідає 118-те місце, знялася з US Open. Вона вважає, що проведення турніру в часи пандемії не є правильним.
«Було б дуже сумно грати там, де шість тижнів тому була лікарня, в якій лікувалися дійсно дуже-дуже хворі люди», - заявила тенісистка.
Варто зазначити, що Крейчікова могла вперше потрапити автоматично в основну частину турніру, оскільки має достатньо високий рейтинг. Раніше для того, щоб взяти участь у фіналі змагань, їй доводилося проходити кваліфікацію.
Нагадаємо, що у квітні-травні Національний тенісний центр USTA було перетворено на тимчасову лікарню для хворих на коронавірус. Саме там щороку проводиться турнір US Open.
За даними інформаційного порталу Worldometer, у Сполучених Штатах Америки на коронавірус захворіло вже 5,3 мільйона осіб, з них майже 168 тисяч померли, і майже 3 мільйони одужали. Сполучені Штати залишаються протягом довгого часу лідером у світі за кількістю випадків зараження коронавірусом.
У Чехії, звідки походить тенісистка, усього 19 тисяч заражених, проте кількість заражень останнім часом зросла.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,теніс,US Open,Барбора Крейчікова
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео