Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Підручний розповів про свою участь у шоу-гонці

Підручний розповів про свою участь у шоу-гонці
6156 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дмитро Підручний візьме участь у німецькій шоу-гонці і сподівається, що колись таке буде можливим і в Україні
Український біатлоніст Дмитро Підручний розповів про свою участь у шоу-гонці у Вісбадені, що в Німеччині.
Він розповів, що запрошення потрапило не до нього напряму, а спочатку його надислали у федерацію біатлону, потім звідти його передали тренеру Дмитра, а вже потім про це дізнався сам біатлоніст. Тренер та Дмитро разом вирішували, чи варто йому брати участь у цьому виставковому змаганні, і це, за словами спортсмена, відбувалося приблизно місяць тому.
Підручний додав, що для нього цікаво взяти участь у такому заході, адже це важливий досвід. Спортсмен висловив сподівання, що колись таке буде можливо організувати і в Україні.
На питання про те, чи буде можливість у когось із близьких підтримати Підручного в шоу-гонці чи це буде неможливим через обмеження відвідування заходу, біатлоніст повідомив, що туди поїдуть лише він і лише один тренер із його групи тренерів.
Нагадаємо, що шоу-змагання у Вісбадені відбудуться 27 вересня, їх покаже німецький суспільний мовник ZDF.
Варто зазначити, що окрім Підручного в шоу-гонці візьмуть участь серед чоловіків норвезький біатлоніст Йоганнес Бо, Бенедикт Долль, Філіпп Горн, Кантен Майє, Яков Фах, Лукас Гоффер та Юліан Еберхард. У жіночій гонці змагатиметься, серед інших, титулована італійка Доротея Вірер.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,біатлон,Дмитро Підручний,Доротея Вірер
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео