Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Девід Кейпел: універсал Англія та Нортгемптоншир помирає у віці 57 років

Девід Кейпел: універсал Англія та Нортгемптоншир помирає у віці 57 років
8120 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній універсал Англії і Нортгемптоншира Девід Кейпел помер удома у віці 57 років після дворічної боротьби з пухлиною мозку. Кейпел, який виграв 15 матчів і грав в 23 одноденних міжнародних матчах у період з 1987 по 1990 рік. Він був одним з найталановитіших суперників. Кейпелел був першим гравцем зі свого графства, якого обрали в збірну Англії за 77 років, коли його вперше призвали.

Він грав за «Нортентс» в чотирьох фіналах «Лорда», що завершився перемогою над «Лестершир» в шоу «Натвест Трофі» 1992 року, а також його запам'ятають за його 97 з 110 м'ячів проти Йоркшира в фіналі Кубка Бенсона і Хеджеса 1987 року.

«Дуже сумно чути жахливі новини про Девіда Кейпела...Його ентузіазм з приводу гри був неперевершеним», - написав Ботам в Twitter.

Після виходу на пенсію Кейпел був призначений директором по вдосконаленню Northants в 1999 році і став головним тренером в 2006 році, і на цій посаді він пропрацював шість років.

Він покинув графство після більш ніж трьох десятиліть в 2012 році, а потім працював помічником тренера жіночої збірної Англії і головним тренером жіночої збірної Бангладешу.

«Це надзвичайно шокуюча і сумна новина для англійської сім'ї крикету, особливо для тих, хто пов'язаний з Northants», - сказав генеральний директор ЄЦБ Том Харрісон.

«Девід був одним з кращих універсалів своєї епохи і провів 33 роки на Wantage Road.

«Мені пощастило грати з Девідом, надзвичайно конкурентоспроможним і рішучим гравцем в крикет, якого ніколи не перемагали - саме таку позицію він зайняв у своїй боротьбі зі своєю хворобою. Складна і закрита людина на поверхні, добра і ніжна по відношенню до тих, хто знав його дуже добре. Я буду сумувати».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення