Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чому Саул Канело Альварес подав до суду на DAZN і Оскара де ла Хойя?

Чому Саул Канело Альварес подав до суду на DAZN і Оскара де ла Хойя?
5618 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чемпіон світу в чотирьох вагах Саул «Канело» Альварес подав до суду на стрімінговий сервіс DAZN і промоутера Оскара де ла Хойя на суму не менше 280 мільйонів доларів.

Документи, подані до окружного суду США в штаті Каліфорнія, мексиканець подає в суд за «порушення найбільшого контракту в історії боксу».

У 2018 році Альварес підписав контракт на $365 млн на 11 боїв на DAZN.

У позові Альвареса міститься інформація про 11 скарг, в тому числі про порушення контракту, недбалому втручанні і шахрайстві.

Юридичні документи вимагають суду присяжних і заявляють, що DAZN і організація Golden Boy Promotions Де ла Хойя «порушили обіцянки, дані один одному, Альваресу і фанатам боксу».

Коли Альварес підписав контракт на бій, ті, хто був близький до цієї оборудки, сказали, що вона була однією з найприбутковіших не тільки в боксі, але і у всьому спорті.

У судових документах говориться, що після завершення першого з його 11 боїв DAZN буде платити Golden Boy Promotions по 40 мільйонів доларів за кожен з решти 10 боїв, а по 35 мільйонів доларів кожен раз буде передаватися бійцеві.

Три з 11 конкурсів вже відбулися, але по четвертому не було досягнуто згоди, 30-річний Альварес стверджує, що DAZN відповів на лист, відправлений його командою в червні, про те, що гонорар в розмірі 40 мільйонів доларів не буде виплачений Golden Boy Promotions за його наступний конкурс.

Ця передбачувана відсутність оплати спонукала його подати до суду на обидві сторони за порушення контракту, і він вимагає «не менше 280 мільйонів доларів» в якості компенсації.

В матеріалах справи стверджується, що DAZN послалося на той факт, що Альварес не бився з Геннадієм Головкіним в 2019 році, як на один з факторів, що вплинули на їх рішення не платити йому за його наступний бій.

Згідно з юридичними документами, вони в кінцевому підсумку запропонували заплатити «частину» його контрактного гонорару, і Альварес стверджує, що в його первинній угоді «не згадувалася, що DAZN матиме право приймати або відхиляти будь-яких опонентів».

Він стверджує, що Golden Boy Promotions давали обіцянки або заяви щодо противників DAZN, про які він не знав і які не відповідали контрактам, який він підписав.

В результаті проти Golden Boy Promotions, з якими Альварес працював з 2010 року, подана скарга про приховування шахрайства.

Особистість наступного суперника Альвареса - постійна історія боксу.

Британський чемпіон світу в суперсередній вазі за версією WBA Каллум Сміт і володар титулу чемпіона світу за версією WBO в суперсередній вазі Біллі Джо Сондерс були тісно пов'язані з протистоянням йому.

Альварес програв один раз в 56 боях з тих пір, як став професіоналом в 2005 році.

Американські ЗМІ цитують представника Golden Boy Promotions, який стверджує, що ніхто з організації «ніколи нікому не обіцяв, що Канело буде битися з будь-яким зазначеним противником».

У заяві Golden Boy Promotions додано, що DAZN відмовляється дотримуватися контракт Альвареса, "не схвалюючи видатних супротивників, яких ми їм представили, і відмовляючись платити необхідну за контрактом суму".

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення