Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Френк Лемпард: тренер «Челсі» процвітає завдяки тиску в клубі

Френк Лемпард: тренер «Челсі» процвітає завдяки тиску в клубі
15375 ПЕРЕГЛЯДІВ

Френк Лемпард каже, що він прийшов в «Челсі» в якості тренера «для перемоги» і «процвітає за рахунок тиску» в клубі.

За підтримки власника-мільярдера Романа Абрамовича «Челсі» до сих пір витрачала найбільше грошей в Європі, витративши 200 мільйонів фунтів стерлінгів - і було укладено шість великих угод.

У минулому сезоні клуб перебував під забороною на трансфер, зайнявши четверте місце в Прем'єр-лізі і програвши у фіналі Кубка Англії лондонському «Арсеналу».

Лемпард сказав, що прихід нових гравців «змінює ситуацію».

Він сказав: «Я прийшов на роботу не для того, щоб боротися за четверте місце або запрошувати гравців академії; я прийшов сюди, щоб перемагати. У минулому році ми не могли набирати гравців, а в цьому році клуб прийняв рішення залучити гравців.

«Це змінює ситуацію і ми готові працювати».

«Челсі» запросив до збірної Німеччини Кая Хаверца за 72 мільйони фунтів стерлінгів, а також співвітчизника Тімо Вернера за 48 мільйонів фунтів стерлінгів і гравця збірної Англії Бена Чілвелла за 45 мільйонів фунтів стерлінгів.

Марокканець Хакім Зіеч також перейшов на «Стемфорд Брідж» за 36 мільйонів фунтів стерлінгів, в той час як захисник Тьяго Сілва і Маланг Сарр приєдналися до безкоштовних трансферів.

У минулому сезоні Лемпард був змушений виставити на поле ряд молодих людей з академії, при цьому клуб було накладено санкціями ФІФА за порушення правил по залученню молодих гравців, але тепер очікування вище, враховуючи інвестиції в команду.

Лемпард сказав: «Вимагати від мене більшого має бути стандартним. Я не хочу говорити про заяви».

«В минулому році ми були дуже щасливі за місця в Лізі чемпіонів. Ми дуже захоплені справою, якою хотіли займатися.

«Я здивований, якщо ви не подумали, що я не знаходився під тиском в минулому сезоні. Я зростаю в тиску. Це те, що я люблю робити».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео