Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ділліан Уайт зустрінеться з Олександром Повєткіним в листопадовому матчі-реванші

Ділліан Уайт зустрінеться з Олександром Повєткіним в листопадовому матчі-реванші
26960 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ділліан Уайт зустрінеться з Олександром Повєткіним в матчі-реванші 21 листопада і спробує підготуватися до титулу чемпіона світу в суперважкій вазі. Британець Уайт домінував над Повєткіним в Росії, коли вони зустрілися 22 серпня, але був нокаутований злісної лівою рукою. Це коштувало 32-річному гравцеві можливості завоювати титул чемпіона світу на початку 2021 року, але застереження про матч-реванш в контракті дасть йому ще один бій з 41-річним Повєткіним. Промоутер Едді Хирн каже, що Уайт обов'язково виграє цей бій. Уайт вирішив швидко повернутися в свій тренувальний табір в Португалії після поразки в п'ятому раунді, яка стала одним з найбільш вражаючих нокаутів за останній час в суперважкій вазі.

Оголошуючи бій, Хирн також описала графік інших яскравих поєдинків, в тому числі британку Шантель Кемерон, яка претендує на перший титул чемпіона світу, коли вона зустрінеться з бразилійкою Адріаною дос Сантос Араужо за вакантний пояс WBC в суперлегкій вазі 4 жовтня. Олімпієць Ріо і непереможений британець в напівважкій вазі Джошуа Буатсі також будуть представлені, а 17 жовтня Саванна Маршалл битиметься з Ханною Ренкін з Шотландії в британському поєдинку за вакантний жіночий титул чемпіона світу за версією WBO в середній вазі.

Місця проведення боїв ще не вказані, але Хирн сказав, що шоу будуть проходити «з нашими і без фанатів» і що з урядом Великобританії ведуться переговори про повернення глядачів на арени.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення