Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Том Бентон: гравець з битою Somerset пропустить фінал трофея індійської прем'єр-ліги

Том Бентон: гравець з битою Somerset пропустить фінал трофея індійської прем'єр-ліги
23034 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гравець з крикету Том Бентон пропустить фінал Кубка Вілліса Сомерсета проти Ессекса 23 вересня через його участь в індійській Прем'єр-лізі. У 21-річного Бентона був підписаний контракт з Kolkata Knight Riders в минулому році. Він приєднався до команди після одноденної серії матчів Англії з Австралією.

«Шанс зіграти з кращими гравцями планети і проти них - це те, що трапляється не дуже часто», - сказав він сайту Somerset. «Це можливість, яку я хочу схопити обома руками».

Минулого місяця Бентон зіграв дві гри за «Сомерсет», але з тих пір входить до складу збірної Англії з обмеженою кількістю гравців.

«Я був у постійному контакті з командою Сомерсета, і це здорово, що ми вийшли у фінал Кубка Боба Вілліса. Я обов'язково буду уважно стежити за тим, що відбувається», - сказав він.

Директор по крикету Енді Харрі вважає, що гра Бентона в IPL «прискорить його розвиток». Турнір розпочнеться 19 вересня, а через чотири дні Knight Riders виступлять проти індіанців Мумбаї.

«Само собою зрозуміло, що ми хотіли б бачити його у футболці Сомерсета протягом останніх декількох матчів сезону, але немає сумнівів в тому, що цей досвід принесе йому користь як на полі, так і за його межами», - додав він.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення