Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Вайд ван Нікерк перемагає в матчі за збірну, заявивши, що він «майже забув, як бігати»

Вайд ван Нікерк перемагає в матчі за збірну, заявивши, що він «майже забув, як бігати»
50660 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олімпійський чемпіон ПАР і рекордсмен світу Вайд ван Нікерк повернувся після травми на міжнародній арені з перемогою. Він виграв на зустрічі в Швейцарії, свій перший забіг за межами своєї батьківщини з тих пір, як виграв золото на чемпіонаті світу 2017 року Лондоні. У вівторок Ван Нікерк пробіг дистанцію за 45,58 секунд, що є скромним показником в порівнянні з його світовим рекордом в 43,03 секунди.

«Повернемося до цього! На мить забув, як бігати», - написав він у соціальних мережах. «Але як приємно повернутися на правильний шлях. Цінуйте всю любов, #quietstorm».

Його кар'єра була зіпсована травмами з жовтня 2017 року, коли він розірвав передню хрестоподібну зв'язку правого коліна під час гри в благодійному матчі з регбі в Кейптауні. Оговтавшись після операції, він сподівався захистити свій титул чемпіона світу в Досі в минулому році, але ще одна травма коліна означала, що він відклав повернення, щоб не ризикувати подальшими проблемами.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення