Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новак Джокович виграв Відкритий чемпіонат Італії

Новак Джокович виграв Відкритий чемпіонат Італії
54007 ПЕРЕГЛЯДІВ

Новак Джокович виграв рекордне 36-е місце в категорії Masters, перемігши Дієго Шварцмана на Відкритому чемпіонаті Італії. Серб, який зіграв у своєму першому турнірі після дискваліфікації з Відкритого чемпіонату США в цьому місяці, виграв у фіналі 7-5 6-3, що забезпечило йому гарний виступ на Відкритому чемпіонаті Франції наступного тижня. 33-річний Джокович зрівнявся з Рафаелем Надалем в минулому місяці в абсолютному списку переможців Masters з його титулами Western & Southern Open.

«Я дуже задоволений», - сказав Джокович. «Це була відмінний тиждень, хоча і дуже складний. Не думаю, що я зіграв у свій найкращий теніс на цьому тижні, але я думаю, що я зробив свою кращу гру у вирішальні моменти. Я пишаюся, що мені вдалося знайти цю п'яту передачу, коли мені це потрібно».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення