Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Олександра Олеся перепоховають на батьківщині

Олександра Олеся перепоховають на батьківщині
244669 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Відомий український письменник буде похований в Україні. Нащадки видатного митця дали свою згоду на перевезення ексгумованих у Празі решток поета на батьківщину та поховання його в Україні.

     Днями тіло видатного письменника України ХХ століття Олександра Олеся було ексгумоване на Празькому цвинтарі, при цьому постало питання термінового перевезення його на батьківщину та поховання в Україні. Представники Посольства України у Канаді звернулися до нащадків поета, які проживають у цій країні, для отримання дозволу на перепоховання його решток в Україні.

     Правнуки Олександра Олеся, які наразі є громадянами Канади, дали офіційну згоду на перевезення решток видатного родича на територію України, про це вже повідомив Андрій Шевченко, український посол у Канаді. Тим часом, поки не буде визначено нове місце поховання письменника, тіло Олександра Олеся перебуватиме у Празькому депозитарії, про що попросив український посол у цій країні.

     Як повідомляють у Кабінеті Міністрів, на процедуру перепоховання Олександра Олеся буде виділено необхідну суму з державного бюджету, крім того, на базі Міністерства освіти створять спеціальне відомство, що займатиметься питаннями перепоховань відомих українців.


Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео