Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Дні українського кіно пройдуть у Брюсселі

Дні українського кіно пройдуть у Брюсселі
54573 ПЕРЕГЛЯДІВ

     20 січня у Брюсселі відкриється кінофестиваль на українську тематику, який проходить у столиці Бельгії щороку. Розпочнеться захід з трансляції картини "Земля" Олександра Довженка у незвичному музичному супроводі.

     Прес-служба Держкіно України повідомила про проведення щорічного фестивалю "Дні українського кіно" у Брюсселі. Початок заходу, який призначений на 20 січня, ознаменується трансляцією легендарної картини Олександра Довженка "Земля", що цього року буде транслюватися у супроводі музики, виконуваної українським етно-гуртом "ДахаБраха".

     Головною концепцією цьогорічних "Днів українського кіно" є тема дослідження кордонів. У програмі фестивалю — чотири нові стрічки українського виробництва, що вже мають визнання та отримали міжнародні нагороди. Серед них - "Українські шерифи" та "Маріуполіс", що розкривають тему національної ідентичності та свідомості людей, які живуть на територіях впливу сусідньої держави, а також "Гніздо горлиці", який показує історію української заробітчанки за кордоном.

     Відвідати кінофестиваль зможуть усі бажаючі у Центрі образотворчих мистецтв Брюсселя, що є одним з найбільших культурних закладів Бельгії.


Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео