Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна співпрацюватиме з Бельгією у кіноіндустрії

Україна співпрацюватиме з Бельгією у кіноіндустрії
54492 ПЕРЕГЛЯДІВ

     13 січня Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з режисером, засновником компанії Artemis Production SA Патріком Кіне та режисером, продюсером, головою бельгійського продакшина Wild Tribe Films Оліасом Барко. Метою зустрічі було обговорення актуальних питань налагодження співробітництва у сфері кінематографії між Україною та Королівством Бельгія.

     Зокрема, під час зустрічі розглядався вдалий досвід співпраці між українськими та закордонними продюсерами, а саме зйомки художнього стрічки «Поліна» у ко-продукції України, Бельгії та Франції – режисером якого виступив Оліас Барко.

     Міністр культури України Євген Нищук зазначив, що співпраця між двома країнами є досить плідною і ефективною, і Україна зацікавлена у поглиблені співробітництва у сфері кінематографії. Він також запропонував запровадити обмін досвідом між фахівцями.

     «Можливо, що при такій плідній співпраці ми змогли б організовувати обмін фахівцями, які б влаштовували майстер-класи та лекції. Також було б добре долучитися до існуючої світової практики з обміну студентами за рахунок стипендій і грантів», - зазначив Євген Нищук.

     Патрік Кіне, режисер, засновник компанії Artemis Production SA, погодився з Міністром культури і наголосив на важливості співпраці у сфері кінематографії між Бельгією та Україною.

     «Так, обмін досвідом був би дуже корисним. Ми високо оцінили професіоналізм української команди при зйомках кінострічки «Поліна» і хотіли б співпрацювати надалі», - сказав Патрік Кіне.

     Також учасники зустрічі обговорили можливість зйомки нової кінострічки в Україні, яка має великий творчий та фаховий потенціал, а також яскравий спектр локацій для проведення зйомок.

 

     Повідомляє Міністерство культури України


Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео