Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Disney готує ремейк «Пітера Пена»

Disney готує ремейк «Пітера Пена»
178092 ПЕРЕГЛЯДІВ

Студія Disney визначилася з виконавицею ролі феї Дінь-Дінь в прийдешій екранізації «Пітера Пена», повідомляє Deadline. За інформацією джерела, популярного персонажа зіграє 20-тирічна темношкіра акторка Яру Шахід. У касті проекту вона приєдналася до Джуду Лоу (номінації на «Оскар» за «Талановитого містера Ріплі» і «Холодну гору»), який перетвориться в Капітана Крюка, а також Олександра Молоні ( «Незговірливий господар») і Евер Андерсон, які призначені на головні ролі (які саме - поки не повідомляється). Остання, до слова, є дочкою Мілли Йовович.

Як стверджують джерела, близькі до виробництва фільму, Disney планує зробити його кінотеатральним релізом, а не пускати відразу ж в свій стрімінговий сервіс. Дата виходу «Пітера Пена» поки що не розкривається. Раніше режисер проекту в інтерв'ю Collider зізнавався, що «до смерті» любить історію про Пітера Пена, «яка справила величезний вплив на нього в дитинстві», і обожнює оригінальний мультик. За словами кінематографіста, він постарається зробити ремейк, який не буде схожий на інші фільми про персонажа.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення