Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

День міста в умовах карантину: як це відбувалось в Одесі?

День міста в умовах карантину: як це відбувалось в Одесі?
5151 ПЕРЕГЛЯДІВ

2 вересня одесити святкували день міста. Незважаючи на встановлені владою обмеження у зв’язку з Covid-19, тисячі людей все-таки зібралися на Потьомкінських сходах подивитися гала-концерт.
Урочиста частина розпочалась о 12:00: підняли прапор Одеси біля мерії, поклали квіти до підніжжя пам’ятника Йосифа Дерибаса. Також була розіграна театралізована вистава, у якій розповідається про становлення міста.
Окрім, місцевих жителів, були присутні почесні делегати з 28 країн. Перед ними з промовою виступив і міський голова Геннадій Труханов. Він зазначив, що Одеса-це маленька модель світу, а тому немає такої нації, яка б не мала відношення до міста. Привітав усіх з ювілеєм та побажав миру, благополуччя і добра.
Після нині діючого виступив і ексмер Валентин Симоненко, який очолював посаду до 1992 року. Він подякував за звання Почесного громадянина міста та зауважив, що варто любити Одесу, а не себе в Одесі.
У день свята Одесу освітили нові зірки. Меморіальні знаки на Аллеї зірок, вулиця Ланжеронівська, відкрили Іссаку Дунаєвському, Івану Купріну, Павлу Вірському та Івану Буніну.
Завершилось святкування 226-річчя феєрверком.

Теги: Одеса, Карантин, Коронавірус,свято

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення