Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Що робити з небажанням дітей читати?

Що робити з небажанням дітей читати?
169474 ПЕРЕГЛЯДІВ

Раніше були такі часи, що книга здавалася однією із найбільших розваг для дітей. Після появи у житті людства гаджетів все змінилося. Дітям цікавіше проводити час у соціальній мережі чи за улюбленою комп’ютерною грою, аніж пізнавати світ через книгу.
Школярам зараз важко прожити день без телефонів чи ноутбуків. Багато хто з них не отримував б таких високих оцінок, якби не портативні гаджети, адже інтернет знає все. Здавалося б, ці технології мають допомагати нам, проте несуть вони, все-таки, більше негативу, ніж позитиву. Через них з нашого життя повільно вибуває такий застарілий “гаджет” зі знаннями – книга.
Читають їх хоча б один раз на тиждень своїм дітям лише 20% батьків. Сумно, що так мало, бо це показовий приклад для маленьких чомусиків. “Залипання” батьків у гаджетах не дасть позитивного впливу на їхніх дітей. Вони будуть сприймати це як норму і теж вподобають собі таке проведення часу.
У ранньому віці багато хто не любить читати через примусовий тон цієї літератури, до прикладу, шкільної. Коли людина стає дорослою, то потреба у саморозвитку і книжках сама приходить до неї.
Не треба змушувати дітей читати, їх потрібно зацікавити. Це не лише стосується про книгу, а й про більшість галузей життя. Є такий тип людей, котрих змусити щось ну неможливо! Це не те, що не буде приносити задоволення, а й буде нервувати їх і надокучати їм. Книжки мають бути схожими із захопленнями дитини, її поглядами на життя та її смаками. Якщо хлопчик або дівчинка любить всім серцем футбол – то читайте з ним про цю спортивну гру. Цікаві факти допоможуть здобути увагу дитини і внести у її життя цей паперовий колодязь знань на постійній основі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео