Опитування показало лояльність українців до НАТО

Опитування показало лояльність українців до НАТО

В Україні провели опитування щодо бажання українців вступити до Північноатлантичного альянсу. Згідно з результатами здійснених нещодавно соціологічних досліджень, близько 78 відсотків громадян підтримують можливість вступу держави до НАТО.

Соціологи провели дослідження, метою якого було з'ясувати ставлення українців до можливого вступу України до Північноатлантичного альянсу. За даними, наданими двома соціологічними службами, 78 відсотків опитаних громадян позитивно ставляться до такої можливості.

За результатами дослідження, у західних областях держави найбільше громадян лояльно ставляться до НАТО і готові у майбутньому підтримати її приєднання до цього альянсу — 95 % жителів західного регіону відповіли на питання соціологів позитивно. У центральній частині країни також спостерігається активна підтримка цієї ініціативи — її схвалили 82 відсотки громадян.

Трохи менше НАТО довіряють на півдні країни, найменше — на сході (64 і 52 відсотки відповідно).


Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...