Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Київський політехнічний інститут отримав нове ім'я

Київський політехнічний інститут отримав нове ім'я
162259 ПЕРЕГЛЯДІВ

Один з найшанованіших вищих навчальних закладів столиці і держави Київський технічний університет відтепер матиме оновлене ім'я. Тепер виш носитиме ім'я видатного конструктора Ігоря Сікорського, який свого часу закінчив КПІ.

Лілія Гриневич, очільниця Міністерства освіти і науки України, видала наказ, згідно з яким Київский технічний університет отримує нове ім'я — він буде названий на честь видатного вітчизняного науковця та авіаконструктора Ігоря Сікорського, який вчився у цьому виші, а згодом розробив кілька унікальних літаків, зокрема, пасажирського літака та бомбардирувальника, а також трансатлантичного гідроплана. Український авіаконструктор тривалий час працював в еміграції, зокрема у Сполучених Штатах та Франції, а протягом свого життя Ігор Сікорський став почесним доктором кількох відомих університетів світу.

Тепер офіційна назва вищого навчального закладу звучить як Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Теги: КПІ, назва, ім'я, Ігор Сікорський, Київ, Міністерство


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення