Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Мати Тереза проголошена святою

Мати Тереза проголошена святою
108213 ПЕРЕГЛЯДІВ

Одна з найвизначніших постатей світової історії, мати Тереза, котра є засновницею благодійної місії та володаркою Нобелівської премії миру, тепер канонізована. Урочиста церемонія з нагоди зазначеної вище почесної події пройшла у Ватикані та вже встигла стати центральною серед усіх урочистостей католицької церкви з нагоди цьогорічного – ювілейного - Року милосердя.

Більше сотні телеканалів та понад шістсот журналістів з усіх країн світу акредитувалися, аби прийняти участь у зйомках важливої історичної події. Окрім урочистих моментів, широкий загал також побачив і офіційний логотип канонізації. На ньому мати Тереза зображена з дитиною на руках, а автором художньої роботи стала одна з громадянок індійського міста Мумбаї.

Варто відзначити, що рівно через шість років після своєї смерті – у 2003-му - благодійницю проголосили блаженною. Це сталося після найшвидшого за всю історію католицької церкви процесу беатифікації – обряду, котрий передує канонізації та дозволяє померлій людині стати однією з блаженних серед святих у католицькій церкві. Цікаво, що проголошення мати Терези святою проходило на передодні 19-ї роковини її смерті.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення