Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Сумщині поліцейські вилучили велику партію наркотиків

На Сумщині поліцейські вилучили велику партію наркотиків
135922 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Працівники оперативно-пошукового відділу у Сумській області Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України виявили 44-річного сумчанина, вдома у якого вилучили майже п'ять кілограмів наркотиків. За цінам «чорного ринку» вартість вилученого складає близько 180 тисяч гривень.

     В межах відкритого кримінального провадження за фактом незаконного зберігання наркотиків в особливо великих розмірах працівники поліції виявили 44-річного жителя Сум, в якого під час проведення огляду домоволодіння, в літній кухні, правоохоронці виявили та вилучили два поліетиленових пакети з сухою подрібненою речовиною коричневого кольору, зовні схожу на наркотичний засіб макова солома та три мішки з висушеними головками маку снотворного загальною вагою близько п'ять кілограмів. За цінам «чорного ринку» вартість вилучених наркотиків складає близько 180 тисяч гривень.

     Власник такого «наркотичного скарбу» пояснив поліцейським, що рослини маку він власноруч висадив та виростив у літній період на своїй присадибній ділянці, а зберігав їх виключно для власного споживання.

     Вилучені речовини працівники оперативно-пошукового відділу у Сумській області Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України направили на експертизу, за результатами якої сумчанину буде пред'явлена підозра за ч.3 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від п'яти до восьми років.

 

     Повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області


Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео