Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Дніпрі змагалися легкоатлети-Санта-Кауси

У Дніпрі змагалися легкоатлети-Санта-Кауси
108936 ПЕРЕГЛЯДІВ

     У Дніпрі відбувся незвичайний забіг – центральними вулицями міста у швидкості та витривалості змагалися Санту-Клауси. Загалом у пробігу взяли участь близько 100 професійних спортсменів-легкоатлетів.

     2 січня для Дніпра стало не лише святковим, але й спортивним днем: у місті відбувся легкоатлетичний забіг, учасниками якого стали спортсмени, перевдягнені у Санта-Клаусів. Забіг розпочався біля Будинку спілок, далі спортсмени рушили проспектом Яворницького і закінчили захід на центральній площі Героїв Майдану. Там, по закінченні забігу, Санта-Клауси влаштували танцювальний флешмоб.

     А честь Нового року на центральній площі міста, біля головної ялинки, «санти» влаштували для жителів Дніпра ціле спортивне свято з естафетами, змаганнями і різними конкурсами.

     У забігу взяли участь професійні спортсмени – близько 100 осіб. Єдиною жінкою серед учасників спортивного заходу була майстер спорту Олена Карноза.

     2 січня не випадково обрали для проведення розваги спортивного характеру: у міській адміністрації ще раніше саме цей день визначили днем спорту, що означає, що площа біля ялинки має слугувати майданчиком для проведення спортивних заходів.


Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео