Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Київщині затримано групу сутенерів

На Київщині затримано групу сутенерів
108818 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Співробітники Управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми спільно з поліцейськими та працівниками прокуратури Бориспільщини, бійцями полку особливого призначення і полку «Миротворець» викрили та припинили роботу злочинної групи, учасники якої займались звідництвом та сутенерством на території Київської області та столиці.

     Встановлено, що до вказаної злочинної групи входило 6 осіб. Її організатори - подружжя з Київської області, залучили до роботи в сексуальній індустрії понад 30 дівчат віком від 18 до 35 років. Свої послуги жінки надавали в орендованих квартирах, готелях, саунах і отримували за них грошову винагороду у розмірі від 1 до 2 500 тисяч гривень за годину. Більшу половину отриманих коштів повії віддавали організаторам.

     Всіх учасників злочинної групи затримано «на гарячому», в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України, під час передачі грошових коштів за отримані сексуальні послуги.

     Під час проведення 10 санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили: зброю, набої, грошові кошти та записні книжки з переліком клієнтів і «чорною бухгалтерією».

     За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво) та ч.2 ст.303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

 

     Повідомляє Міністерство внутрішніх справ України


Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео