• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Суспільство
  4. Події
  5. ФБР заарештувало групу російських шпигунів
  • Українське народне телебачення УНТ
  • 30 січня 2015, 08:55
  • 158890

ФБР заарештувало групу російських шпигунів

Федеральне бюро розслідувань при Міністерстві юстиції США висунуло звинувачення трьом чоловікам, які підозрюються в шпигунстві і спробі вербування населення в Нью-Йорку.


Федеральне бюро розслідувань при Міністерстві юстиції США висунуло звинувачення трьом чоловікам, які підозрюються в шпигунстві і спробі вербування населення в Нью-Йорку.
Американські прокурори кажуть, що 39-річний Євген Буряков був частиною шпигунської ланки, яка включала двох інших агентів, які перебували в США у службових справах. Ще двох чоловіків названо відповідачами у судовій справі – Ігора Споришева і Віктора Подобного, які більше не проживають у США.
Євген Буряков, який працював у Російському банку на Манхеттені, повинен з’явитися у суді в понеділок. Він звинувачується у спробі отримати розвідувальні дані про потенційні санкції США проти російських банків та дані про проекти США з розвитку альтернативних джерел енергії. Також підозрюваний вербував американців до шпигунства для Росії, у тому числі людей, які працюють у великих компаніях, а також молодих жінок, які мають зв’язки з одним з університетів Нью-Йорку.
Ігор Споришев та Віктор Подобний, які займали офіційні пости в якості представників російського уряду в США, були звинувачені в роботі з Буряковим з 2012 року, у передачі інформації, а також вербування новобранців.
У своїй заяві Генеральний прокурор Сполучених Штатів Ерік Холдер запевнив, що «звинувачення продемонстрували нашу твердість і рішучість у боротьбі проти спроб таємних агентів незаконно збирати розвідувальні дані та спроб найняти шпигунів у межах США».

Автор: Українське народне телебачення УНТ

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • 23.10.2025

    СБУ заочно повідомила про підозру шістьом колаборантам, які керують окупаційними адміністраціями на Луганщині

    • 22.10.2025

    Воїни 23 ОМБр на змаганнях з кросфіту: короткий відеозвіт

    • 22.10.2025

    Рота РЕБ 23 ОМБр збирає на автомобіль. Потрібно 400 000 грн

    • 22.10.2025

    Вибухові перегони – робота батальйону «Жнець» 23 ОМБр

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє