Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Справу посадовців, обвинувачених у заволодінні державними коштами на суму понад 6 млн грн, направлено до суду

Справу посадовців, обвинувачених у заволодінні державними коштами на суму понад 6 млн грн, направлено до суду
119753 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Слов’янської місцевої прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно двох осіб у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, тобто у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у квітні 2019 року між комунальним підприємством Миколаївської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо реконструкції ділянки системи каналізації у м. Миколаївці вартістю 13,5 млн грн.

Керівник підрядної організації, вступивши у злочинну змову зі службовою особою КП, підписали акти виконаних робіт, достовірно знаючи, що вони містять неправдиві відомості щодо вартості будівельних матеріалів. На підставі вказаних документів з місцевого бюджету на користь ТОВ безпідставно перераховано понад 6 млн грн.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення