Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Україні відкриють парк сучасних мистецтв

В Україні відкриють парк сучасних мистецтв
163930 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 15 вересня в селі Стрілки Львівської області розпочав роботу PARK3020 - перший парк під відкритим небом, де будуть представлені скульптури сучасних скульпторів. У парку представлять роботи українців Назара Білика, Анни Звягінцева, Олексія Золотарьова, Антона Логова, Анни Надуда і Богдана Томашевського.

Крім того, ще одним завданням парку стане міжнародна співпраця і презентація українських скульпторів на світовому рівні. Першим партнером проекту вже виступила британська галерея під відкритим небом Yorkshire Sculpture Park. За словами Каті Тейлор, вони будуть консультувати PARK3020 на всіх рівнях - від вибору скульптур до спільних виставок у обох парках.

У подальших планах у команди: постійні проведення виставок і освітніх програм, а також розвиток інфраструктури парку і всього регіону.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення