Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Фонд розвитку Кам’янського» оголошує новий проєкт

«Фонд розвитку Кам’янського» оголошує новий проєкт
153517 ПЕРЕГЛЯДІВ

Команда «Фонду розвитку Кам’янського» повідомляє про початок нового проєкту «Відкритий курс палітурно-реставраційного мистецтва». Спікером заходу буде відома особистість, палітурник, переможець всеукраїнської премії «Читач року» Генадій Темнишев.


Професія палітурника досить давня і на сьогоднішній день попит на неї лише зростає. Тому й унікальність цього проєкту в самому мистецтві палітурницької реставрації, адже це ремесло вже багато років тримається в секреті, який важко відкрити. Організатори фонду разом з його спікером вже готові до зустрічі з гостями та мешканцями міста, щоб разом з ними поринути у світ книжкової справи.


У період з 21 по 23 грудня будуть відбуватись практичні заняття на теми: «Що таке книга та в чому її цінність», «Реконструкція старовинної книги», «Реставрація та палітурництво, як окремий вид мистецтва». У всіх присутніх на семінарі буде нагода познайомитись із дуже старовинними книгами, дізнатись про всі особливості роботи з книгами ще XVII століття та спробувати самому на практиці попрацювати з палітурками.


За словами президента фонду Олександра Іванова це буде масштабний проєкт, який дасть змогу безкоштовно спробувати себе в палітурницькій справі. До того ж реставраційні роботи – це дуже прибуткова справа. Завданням проєкту є можливість надати змогу опанувати це ремесло та в подальшому розвивати його.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео