Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Безвіз з США

Безвіз з США
99498 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Володимир Зеленський планує встановити безвізовий режим з США. Голова країни прагне домогтися розвитку у справі налагодження кордонних стосунків зі Сполученими Штатами Америки та встановити безвізовий режим для усіх українських мандрівників. Цю інформацію він заявив американському виданню The New York Times.

Президент заявив, що у пріоритеті все ж таки є встановлення безвізу для українського бізнесу, який напряму співпрацює з американськими компаніями. Володимир Зеленський зазначив: “ Щоб наші люди могли спокійно їздити – хоча б ті, які прекрасно працюють в Україні, Сполучених Штатах і мають спільні підприємства, спільні бізнеси. Почати хоча б із цього”.

Проте плани голови держави на майбутнє є ще більш глобальними. Він вважає, що в Україні необхідно побудувати власний Голлівуд, а також Діснейленд. Проте не варто забувати і про українські легендарні місця, які інколи, зовсім без видимих на те причин пропускають повз очі. Інновації — це той розвиток, який стимулюватиме та налагоджуватиме економічне та культурне становище України. Нові локації для відпочинку обов'язково звернули б увагу туристів з усього світу до нашої країни. Що в свою чергу ще раз нагадало б про мальовничі та чаруючі українські пейзажі. “Я вважаю, що це круто. У Європі є дуже непогані (кіномайданчики. – Ред.) – у Празі, в Угорщині. Україна, повірте мені, багата, щоб тут був такий майданчик. Ми для цього проголосували за закон про рібейти. Я думаю, тут місце для інвестицій, рекламні та інші зйомки – теж гарний напрямок”, – поділився він.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео