Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Перший проректор ДЮІ Єгор Назимко зустрівся з директором Центру українсько-європейського наукового співробітництва Михайлом Віхляєвим

Перший проректор ДЮІ Єгор Назимко зустрівся з директором Центру українсько-європейського наукового співробітництва  Михайлом Віхляєвим
173985 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час робочої зустрічі першого проректора ДЮІ Єгора Назимка та директора Центру українсько-європейського наукового співробітництва доктором юридичних наук Михайлом Віхляєвим було обговорено питання співпраці.

На сьогодні пріоритетними напрямами діяльності Центру українсько-європейського наукового співробітництва є допомога вченим України в участі в міжнародних наукових конференціях і в науково-педагогічних стажуваннях, які відбуваються на території країн Європейського Союзу, вивчення досвіду діяльності вищих навчальних закладів та суб’єктів публічного адміністрування у сфері освіти й науки держав Європейського Союзу щодо організації навчального процесу у вищих школах і щодо наукової діяльності. Директор Центру Михайло Віхляєв відмітив активну науково-дослідну діяльність ДЮІ та запропонував спільну науково-дослідну та видавничу діяльність.

Слід відзначити, що важливим напрямом діяльності Центру українсько-європейського наукового співробітництва є також організація інституціональних візитів для вітчизняних студентів, аспірантів, молодих науковців із метою вивчення ними найкращих досягнень країн Європейського Союзу як у сфері освіти й науки, так і в галузі державного будівництва загалом.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео