Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Місцевою прокуратурою направлено обвинувальний акт до суду відносно обвинуваченого , який збував наркотичні засоби на території м. Вугледар

Місцевою прокуратурою  направлено обвинувальний акт до суду  відносно обвинуваченого , який збував наркотичні засоби на території м. Вугледар
206908 ПЕРЕГЛЯДІВ

Волноваською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом зберігання, перевезення та збуту наркотичних засобів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що восени 2020 року – 31 річний мешканець м. Вугледар, двічі збув покупцю речовину рослинного походження, що містилась в поліетиленових пакетах, яка, згідно з висновками експерта, є особливо небезпечним наркотичним засобом канабісом.
За «товар» вагою більше 4 г зловмисник отримав грошові кошти на загальну суму 1000 грн.

Обвинувачений очікуватиме рішення суду під заставою.

Дії особи кваліфіковано за ч.2 ст. 309, ч. 2 ст. 307 КК України, санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео