Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Чорним лісорубам», які знищили дерев на майже 700 тис грн, загрожує до 7 років за ґратами (ФОТО)

«Чорним лісорубам», які знищили дерев на майже 700 тис грн, загрожує до 7 років за ґратами (ФОТО)
54456 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно 4 мешканців Мангушського району, які обвинувачуються у незаконній порубці дерев у захисних лісових насадженнях, вчиненій у складі організованої групи, що спричинило істотну шкоду та тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 28, ч. ч. 2,4 ст. 246 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж серпня-листопада 2020 року вказані особи задля отримання незаконного прибутку за допомогою ланцюгових бензопил здійснили порубку майже 90 дерев порід ясень, дуб і клен у захисних лісосмугах Мангушського району.

Отриману деревину «чорні лісоруби» продавали населенню за ціною 1 200 грн/куб.м. Сума шкоди, завданої навколишньому природному середовищу, склала майже 700 тис грн.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

Максимальне покарання за вказаними статтями – до семи років позбавлення волі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео