Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Маріуполі судитимуть заступника начальника цеху металургійного комбінату, з вини якого загинув працівник

У Маріуполі судитимуть заступника начальника цеху металургійного комбінату, з вини якого загинув працівник
5286 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Маріупольської місцевої прокуратури №2 спрямовано до суду обвинувальний акт стосовно 45-річного заступника начальника одного із цехів металургійного комбінату за порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 272 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у травні 2020 року на одному з металургійних підприємств Маріуполя обрушилась аварійна вентиляція тунелю газопроводу, що спричинило смертельне травмування 37- річного працівника.

За висновками експертів, аварія сталася в результаті порушення заступником начальника цеху нормативно-правових актів з охорони праці. Посадовець не забезпечив належний нагляд за технічним станом аварійної вентиляції тунелю газопроводу та не організовував своєчасний і якісний ремонт вказаної споруди.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео