Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чому у Сеулі запровадили тотальний масковий режим? Маски не лише у закритих приміщеннях, а й у відкритих громадських місцях!

Чому у Сеулі запровадили тотальний масковий режим? Маски не лише у закритих приміщеннях, а й у відкритих громадських місцях!
16145 ПЕРЕГЛЯДІВ

Влада південнокорейської столиці Сеула зобов’язала мешканців і гостей міста носити маски через спалах коронавірусу. Саме це стало причиною маскового режиму у відкритих громадських місцях.
Зазначається, що «тотальний» масковий режим сеульська влада запровадила після того, як у місті за минулий тиждень було зафіксовано понад тисячу нових випадків коронавірусу. Перебувати без маски дозволяється лише вдома та під час споживання їжі.
Згідно з чинним законодавством, порушникам маскового режиму не загрожує покарання. Адже оновлений закон, який набуде чинності лише 13 жовтня, дозволяє їх штрафувати на суму 100 тисяч вон (близько 84 доларів).

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Південна Корея,коронавірус
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео