Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Максим Степанов: обмеження "помаранчевої" зони не стосуються критичних станів

Максим Степанов: обмеження "помаранчевої" зони не стосуються критичних станів
8298 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу сказав, що з 14 вересня вступив у дію новий карантинний розподіл міст України. До "помаранчевої" зони потрапив Київ. Всі міста, які знаходяться під цією зоною будуть жити за новими умовами: розважальні заклади та ресторани вночі не працюють, місця громадського харчування мають бути наповнені лише на 50% сидячих місць, фітнес-центри мають приймати відвідувачів не більше 1 на 10 кв. м, 20 людей на групу навчальних закладів, крім шкіл, університетів, коледжів та садочків.

Відомо, що постановою Кабінету міністрів існує обмеження в "помаранчевій" зоні щодо операцій та госпіталізацій. На брифінгу Степанов пояснив, що це не стосується екстрених випадків, які загрожують життю, наприклад, у разі ускладнення вагітності або онкології. Міністр охорони здоров'я підкреслив, що остаточний вердикт чи потрібно переносити операцію буде оголошувати ваш лікар.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення