Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Дніпропетровська делегація у складі голови облради привітала Предстоятеля Української Церкви Патріа

Дніпропетровська делегація у складі голови облради  привітала Предстоятеля Української Церкви Патріа
163332 ПЕРЕГЛЯДІВ

          20 січня 2016 року до столичної резиденції Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета завітав Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов з дружиною Юлією, щоб привітати Предстоятеля Церкви з 88-річчям від дня народження. На зустрічі також були присутні: єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, настоятель столичного храму Різдва Христового на Подолі прот. Микола Салабай та президент міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський.

Гліб Олександрович побажав Предстоятелю Української Церкви й надалі мудро вести українську паству, утверджуючи віру та допомагаючи нашій державі ставати все більше незалежною та міцною. У свою чергу Патріарх Філарет подякував за теплі вітання, а особливо за підтримку Київського Патріархату у Дніпропетровській області, яка зараз у час війни стала прифронтовою зоною. Святійший Владика розповів про перемовини, які УПЦ Київського Патріархату веде з Вселенською Патріархією про визнання автокефалії Української Церкви, що потрібне для утворення єдиної Помісної Церкви, яка допоможе також і державі відстояти свій суверенітет і розвивати громадське суспільство.

Дякуючи за понесені труди, Святійший Владика нагородив Голову Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова Орденом святого рівноапостольного Великого князя Володимира ІІІ ступеня. Президент міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський був нагороджений Благословенною грамотою з відзнакою.

Голова Дніпропетровської облради Гліб Олександрович Пригунов розповів, що Дніпропетровська область у період АТО на Сході України виконує особливу місію у захисті Вітчизни. Головним чином це лікування і реабілітація військових, котрі зазнали травм та поранень під час бойових дій. Зокрема понад 22 тисячі поранених, хворих і травмованих захисників пройшли через Дніпропетровські медичні заклади. Кожному із цих бійців було надано необхідну допомогу. Також велика кількість вимушених переселенців із Донбасу та Криму знайшли житло в області. Стараннями обласної влади та міжнародних меценатів, головним чином з Німеччини, було облаштоване наметове містечко, а також відремонтовані гуртожитки для біженців. На кінець зустрічі гості заспівали предстоятелю Української Церкви Святійшому Патріарху Філарету гучне козацьке многоліття.


Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео