Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ізраїльські археологи в пошуках Ковчегу Заповіту

Ізраїльські археологи в пошуках Ковчегу Заповіту
54499 ПЕРЕГЛЯДІВ

Група археологів з Ізраїлю та Франції, натхнених фільмом про Індіану Джонса, всерйоз має намір відшукати знаменитий для всіх ізраїльтян Ковчег Заповіту.

Незважаючи на численні спроби, поки нікому так і не вдалося знайти цю дерев'яну позолочену скриню з акацієвого дерева, в якій, як передбачається, зберігаються кам'яні скрижалі з Десятьма Заповідями.

Нова серія розкопок почнеться в серпні цього року в селі Абу Гош в 10 кілометрах від Єрусалиму. За словами професора Фінкельштейна з Тель-Авівського університету, це місце є важливим з кількох причин.

«Це велика центральна площадка, яка до цього часу не була вивчена, - зазначив професор. - Також, згідно з Книгою Самуїла, ковчег зберігався в Кирьят-Йеаріме протягом декількох десятиліть ».

За припущеннями вчених, крім Кирьят-Йеаріма, Ковчег Заповіту також може знаходитися в районі Гори Нево. Згідно древніх біблійних текстів, пророк Єремія закопав скрижалі в печері. Гора Нево вважається місцем, де Мойсей побачив Землю Обітовану.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення